Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 17 чоловік

Нейрогімнастика

Дата: 16 квітня 2021 о 06:39
143 перегляда

Нейрогімнастика – це прості та приємні рухи для забезпечення цілісної роботи мозку. Ці вправи покращують розумову діяльність, допомагають полегшити навчання, розвинути мовленнєві функції, засвоєння різноманітних навичок, підвищують розумову працездатність, стійкість уваги, а також сприяють цілісному розвитку мозку, синхронізації роботи півкуль, оптимізації когнітивних та афективних функцій.Нейрогімнастика активує природні механізми роботи мозку за допомогою фізичних вправ та розвиває взаємодію тіла та інтелекту. Під впливом занять з нейрогімнастики в організмі відбуваються позитивні структурні зміни – удосконалюється мозкова функція регулювання та контролю, зокрема, самоконтролю, розвиваються рухливість, рівновага та пластичність нервових процесів.
В основі когнітивних процесів знаходяться моторні навички та сенсорна чутливість, отже, для розвитку пізнавальної сфери потрібно розвивати сенсорну сферу. Відповідно, сенсомоторна активність впливає і на пізнавальну активність.Існує прямий зв’язок між тілом та відчуттями, тому мозок розвивається через тіло – фізичні рухи впливають на розвиток інтелекту.Мозок пластичний та розвивається протягом усього життя. Нейропсихологія заснована на східних практиках і допомагає людині незалежно від віку через рухи виявити приховані здібності, розширити межі можливостей, які закладені в її тілі, адже нейрогімнастика активізує нервові центри.
Для формування успішного навчального середовища педагоги створюють різноманітні програми, спрямовані на підвищення мотивації, залученості та закріплення навчального матеріалу. Такі програми певною мірою є ефективними, однак, одні учні стають успішними, а інші – ні. Річ у тім, що деякі учні стараються настільки сильно, що ‘відмикають’ механізми інтеграції мозку, які необхідні для повноцінного навчання. Інформація надходить у задні відділи мозку та ‘живе’ там у формі образу. Далі вона проходить в його передні відділи та отримує форму вираження. Однак інформація не завжди може бути доступна переднім відділам мозку, і тоді нездатність виразити те, що було завчено, призводить до синдрому неуспішності. На жаль, не вдалося завантажити зображенняВирішення цієї проблеми полягає в тому, щоб використати цілісну роботу мозку в процесі навчання. Цього можна досягти тренуваннями за допомогою нейрогімнастики. Ці вправи дають можливість задіяти ті ділянки мозку, які раніше на брали участі у навчанні. Як тільки людина виявляє, яким чином можна одночасно отримувати інформацію та виражати її, дуже швидко відбуваються суттєві зміни в навчанні та поведінці.Нейрогімнастику може застосовувати кожен, хто хоче покращити своє життя, підвищити успішність навчання, адже вона допомагає подолати швидку втомлюваність, покращити засвоюваність інформації, координацію рухів та гармонізувати роботу мозку та тіла. Нейрогімнастика застосовується для налагодження базових координацій сенсорних систем(тактильної, вестибулярної, кістково-м’язової), рухових координацій, координації лівої та правої половин тіла, розвитку рухової, просторової та комунікативної компетенції

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.